Witam,

zwracam się do użytkowników z prośbą o pomoc i świeży pomysł związany z moim problemem. Otóż muszę wykonać stronę podzieloną na dwie podstrony. Jedna dla wszystkich, druga dla wybranych (dostęp po zalogowaniu). Stronę już mam podzieloną i tu problemu póki co nie znalazłem. Problem jednak mam z utworzeniem strony dostępnej po zalogowaniu. Chcę, aby po wybraniu podstrony "dla wybranych" użytkownikowi pokazywał się tylko panel logowania. Po wpisaniu swojego loginu i hasła zostaje przeniesiony w odpowiednie miejsce. Póki co rozwiązałem to tak, że wszystkie moduły na podstronie "dla wybranych" są ukryte i dostępne dla zarejestrowanych oprócz panelu logowania. Moje rozwiązanie nie jest idealne, gdyż umieszczenie panelu logowania w DIVie na środku powoduje, że po zalogowaniu się, przycisk wyloguj zostaje na środku i psuje układ strony. Rozwiązaniem była by możliwość umieszczenie modułu "Logowania" po zalogowaniu się w innym miejscu niż przed zalogowaniem lub wrzucenie podstrony z samym logowaniem pomiędzy stronę z wyborem a treściami dostępnymi wyłącznie dla zarejestrowanych.

Czy ktoś ma jakąś koncepcję?