Strona dostępna dopiero po zalogowaniu się.
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Strona dostępna dopiero po zalogowaniu się.

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    160
    Punkty
    10

    Domyślny Strona dostępna dopiero po zalogowaniu się.

    Witam,

    zwracam się do użytkowników z prośbą o pomoc i świeży pomysł związany z moim problemem. Otóż muszę wykonać stronę podzieloną na dwie podstrony. Jedna dla wszystkich, druga dla wybranych (dostęp po zalogowaniu). Stronę już mam podzieloną i tu problemu póki co nie znalazłem. Problem jednak mam z utworzeniem strony dostępnej po zalogowaniu. Chcę, aby po wybraniu podstrony "dla wybranych" użytkownikowi pokazywał się tylko panel logowania. Po wpisaniu swojego loginu i hasła zostaje przeniesiony w odpowiednie miejsce. Póki co rozwiązałem to tak, że wszystkie moduły na podstronie "dla wybranych" są ukryte i dostępne dla zarejestrowanych oprócz panelu logowania. Moje rozwiązanie nie jest idealne, gdyż umieszczenie panelu logowania w DIVie na środku powoduje, że po zalogowaniu się, przycisk wyloguj zostaje na środku i psuje układ strony. Rozwiązaniem była by możliwość umieszczenie modułu "Logowania" po zalogowaniu się w innym miejscu niż przed zalogowaniem lub wrzucenie podstrony z samym logowaniem pomiędzy stronę z wyborem a treściami dostępnymi wyłącznie dla zarejestrowanych.

    Czy ktoś ma jakąś koncepcję?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-09-2009
    Wpisy
    62
    Punkty
    9

    Domyślny

    Możesz usunąć moduł logowania dla reszty stron i będzie ok. Logowanie tylko dla strony startowej.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    160
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez WooB Zobacz wiadomość
    Możesz usunąć moduł logowania dla reszty stron i będzie ok. Logowanie tylko dla strony startowej.
    Strona startowa to strona z wyborem podstrony:

    DETAL | HURT

    nie będąca Joomlą. Po wybraniu DETAL lub HURT przenosi nas do Joomli. Jeszcze się zastanawiałem nad połączeniem zwykłem strony z Joomla, tzn. po kliknięciu HURT nie przenosi nas nigdzie, a jedynie pojawia nam się panel logowania (strona pozostaje). Po zalogowaniu odbywa się redirect na stronę gdzie wymagany jest dostęp. Jednak to już jest wyższa szkoła jazdy

    ---------- Post dodany o 15:04 ---------- Poprzedni post był o 14:29 ----------

    Chyba rozwiązałem swój problem (dla potomnych):

    1. Stworzyłem nową pozycję menu, która zawiera tylko komponent logowania.
    2. Moduł z tym menu umieściłem w pozycji, której nie ma na stronie, więc jest opublikowany ale niewidoczny
    3. Podlinkowałem hurt do logowanie.html i ustawiłem login i logout redirect na odpowiednie strony.


    Póki co działa, ale zobaczymy czy przy czymś się nie wysypie

Podobne tematy

  1. Sobi2 - pola widoczne dopiero po zalogowaniu
    przez bogdanbojarski na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 07-01-2010, 21:25
  2. widk nowego szblonu dopiero po zalogowaniu :(
    przez satia na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 18-09-2009, 08:11
  3. galeria zdjęci i filmów dostępna po zalogowaniu
    przez agnto na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 25-04-2009, 09:39
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 19-09-2007, 20:03
  5. Dostęp do serwisu dopiero po zalogowaniu
    przez cez na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 15-03-2006, 15:17

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •