strona się nie wczytuje
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: strona się nie wczytuje

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-09-2013
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny strona się nie wczytuje

    witam,
    zwracam się z wielką prośbą.
    ostatnio zostałem poproszony o pomoc w stronie która się nie chce otworzyć http://sp10tbg.pl/

    Szukałem, próbowałem i dalej nie doszedłem co jest problemem. może ktoś pomoże od razy piszę że nie mam za dużo doświadczenia w tym temacie

    Proszę pomóżcie

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    403 oznacza dostęp zabronione więc:
    1. Sprawdź chmody na serwerze i upewnij się że index ma poprawny.
    2. Sprawdź czy htaccess Ci niczego nie blokuje
    3. Być może w .htaccess jest linijka deny from all
    Ew. brak jest pliku index.htm, index.html, index.php w katalogu, na który wskazuje adres.Ewentualnie domena wskazuje na nieistniejącą ścieżkę na serwerze (źle zaparkowana)
    4. Również jest kwestia admina serwera, mógł zablokować z jakiegoś powodu.Bardzo prawdopodobne. Proponuję zadzwonić i zapytać
    Spokój niczym nie zmącony .Pozdrawiam Adam *_* Pomógł daj punkt *_*
    http://wiki.joomla.pl/U%C5%BCytkownik:Tor

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    29-09-2013
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    witam,
    dziękuję za szybką odpowiedź.
    Od razu napiszę jak się problem rozpoczął.
    Strona nie wyczytuje się od któregoś września. Jak weszliśmy w panel administratora to okazała się w statystykach bardzo "fajna" rzecz:
    tak statystyki podskoczyły do góry że nawet oni (właściciel serwera - nazwa_pl) nie wiedzą co się stało np.
    dla www: lipiec-2433.1 MB, sierpień -9998.8 MB, wrzesień - 27628.4 MB,
    dla FTP: lipiec-0.3 MB, sierpień - 0.5 MB, wrzesień - 58406.3 MB,
    dla SMTP: lipiec-2.9 MB, sierpień - 7.9 MB, wrzesień - 1864.5 MB,

    chyba przyznacie że dziwne...
    oczywiście do tego momentu nic nie było robione ponieważ jak ktoś stronę zrobił ok 4 lata temu to tylko było dodawane przez administratora jakieś zdjęcia, teksty itp. Nikt nie ingerował w budowę strony. Bo nawet nie nie znał danych do panelu na nazwie, nikt również nie wiedział jak dostać się do bazy danych
    Po jakimś tygodniu po otrzymaniu od administratora serwera dany do zalogowania się zobaczyłem te wszystkie dziwne statystyki. Na początku zmieniłem wielkość bazy danych bo była obciążona w 100 % i przy okazji zminione zostało hasło bazy.
    Wtedy przy próbie pojawiał się inny komunikat taki jak teraz jest cały czas..... Czy problem leży może w zmienionym haśle? Czy mam to w ustawieniach również zminieć? jeśli tak to gdzie?

    Ale co do statystyk to trochę dziwne?? cały czas jak piszą problem jest analizowany??

    Proszę doradźcie co robić?

  5. #4
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 695
    Punkty
    574

    Domyślny

    Kolego, po co bierzesz się za coś na czym się absolutnie nie znasz?!

    Proponuję dodać nowy temat w dziale zleceń bo najpewniej chodzi o odwirusowanie, aktualizację i najpewniej migrację strony.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    29-09-2013
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    nie chce ale muszę - po prostu

    czasami są takie rzeczy które trzeba zrobić a nie do końca się na tym zna

  7. #6
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @arolek
    1. ta informacja którą widzisz możliwa jest w kilku przypadkach
    a. katalog zaparkowania domeny jest odmienny od katalogu w którym fizycznie znajduje się witryna
    b. plik index.php witryny został usunięty lub przemianowany
    to dwie podstawowe przyczyny
    ================================================== =========================
    2. dalej:
    nazwa.pl od mniej więcej dwóch miesięcy ma problemy z oprogramowaniem serwerów współdzielonych - system jest zbyt obciążony i wszytko zaczyna się im sypać
    - przeciążenie CGI wykazowane jest nawet przy niewielkiej ilości zapytań do BD
    - serwer muli i pracuje wolno
    - system wywala im błędy od czapy -przykład:
    na jednym z hostingów moich klientów dostałem informację iż przekroczona została maksymalna ilość plików na serwerze i wynosi ponad 750 000 (przy czym wystąpiło to wmomencie kiedy nikt nic na hostingu nie robił - z dnia na dzień)
    - no cóż czasami zdarzają się pomimo zabezpieczeń włamy
    - puściłem zliczanie ilości plików odpowiednim zapytaniem wykorzystując puty (informacja o ilości plików na serwerach nazwy nie działa od ładnych paru miesięcy)
    - jednocześnie poprosiłem też administratora z nazwa.pl o wylistowanie pod kontem ilości plików katalogów na hostingu współdzielonym którego dotyczył problem
    i......
    - dostałem informację zwrotną z której jednoznacznie wynikało po zsumowaniu ilości plików w katalogach że jest ich niewiele więcej jak 320 000 łącznie (max jaki można mieć to 500 000) - co było zgodne z tym co tam miało być i ..... moim zewnętrznym zliczaniem.
    - informacja z nazwa.pl podpisana była przez tego samego administratora który przysłał mi informacje z hostingu klienta o przekroczeniu dozowolonej ilości
    - wysłałem zapytanie o przyczynę rozbieżności - odpowiedź nie nadaje się do cytowania -no chyba że w zbiorze bajek które nigdy nie zostały opublikowane.
    - cała sprawa miała miejsce pierwszego i drugiego września -co daje o tyle do myślenia że dziwnie coreluje czasowo z twoim problemem (korekta - sprawdziłem -informacja o przekroczeniu przyszła pierwszego września a dyskusje skończyłem trzeciego września - po odtrzymaniu wytłumaczenia nie doprzyjęcia)
    ================================================== ================================================== ===============================
    Na chwilę obecną rozważana jest przez klienta opcja zmiany hostingu na inny (u innego dostawcy)
    ================================================== ================================================== ===============================
    Moja propozycja:
    Jeżeli masz dostęp do panelu activ damin sprawdź
    - gdzie jest zaparkowana domena wskazująca witrnę
    - zerknij do katalogu który wskazuje i sprawdźco tam jest i czy wszystko wygląda poprawnie
    - niezależnie od tego - sprawdź podział powierzchni dyskowej
    - sprawdź przydział dla BD (chociaż zasadnioczo to nie ten problem bo wywalało by inną informację)
    - jeżeli BD przekracza 60 MB (to już naprawdę bardzo dużo) - zerknij do niej do środka i sprawdź wielkość wagową poszczególnych tabel (dokładnie które są zbyt duże - taki mały audyt - z marszu widać które są normalne a które wielkie)
    ================================================== ================================================== ====================================
    No to tak na początek
    Pzdr

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-03-2010
    Wpisy
    19
    Punkty
    5

    Domyślny

    Witam,
    mam podobny problem od jakiegoś czasu strona mi się nie ładuje wyskakuje komunikat 403 ze nie mam dostępu do servera nic nie zmieniałem od ponad roku na stronie a tu bach przestała działać :/ http://www.extreme-explorer.pl . Sprawdziłem chmody sa ok nic nie usuwałem z serwera . Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu ?

  9. #8
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    @Wampierz jak się nie ładuje, jak się ładuje. U mnie działa ok.

Podobne tematy

  1. Strona z galerią sigplus się nie wczytuje
    przez grzesiek2 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 02-09-2013, 09:42
  2. Nie wczytuje się strona główna
    przez kwidzi na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 07-09-2011, 20:01
  3. strona wczytuje się kilka razy
    przez zbychu555 na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 27-02-2011, 14:45
  4. Szablon się nie wczytuje - nie ładuję się Templatka
    przez remi29 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 01-02-2011, 09:27
  5. Nie wczytuje się cała strona w IE
    przez rafal546 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 29-04-2010, 16:55

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •