Phoca Gallery Logo - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: Phoca Gallery Logo

  1. #21
    Wyjadacz malkowitch awatar
    Dołączył
    26-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    501
    Punkty
    96

    Domyślny

    Sory Zwiastun za posądzenie. Może jestem po prostu przewrażliwiony ostatnio z powodu pewnej wysoko postawionej kaczki.

    Miał bym jeszcze kilka "ale" lecz to i tak do niczego nie prowadzi.
    Założyciel tematu będzie chciał to usunie. Jego to teraz dylemat.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-04-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny

    Możecie pomóc w przetłumaczeniu tego? Rozumiem że chodzi o jakieś symboliczne przelanie pieniążków mogę mu to przelać w końcu natrudził się robiąc ten moduł.
    Custom changes, Footer information

    If you need to do custom changes in some Phoca project or you need to remove the footer information, you get more information about these changes here: info[at]phoca[dot]cz . If you have donate to Phoca, just send email to info[at]phoca[dot]cz to get file which adds new parameter to your Phoca extension. With help of this parameter you can hide the footer information easily in Parameters - Component.
    If you want to donate to Phoca, please don't do donation about 0,50 or 1 USD, because Paypal and bank account fees are higher than this amount then. :-( Thank you for understanding.


    Nie wiem o co biega dokładnie?

  4. #23
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 695
    Punkty
    574

    Domyślny

    google translate

    Jeśli chcesz zrobić niestandardowe zmiany w niektórych Phoca projektu lub chcesz usunąć stopkę informacje można uzyskać więcej informacji na temat tych zmian tutaj: info [at] Phoca [dot] cz. Jeśli masz oddanie do Phoca, wystarczy wysłać e-maila na adres info [at] Phoca [dot] cz się plik, który dodaje nowy parametr do Phoca rozszerzenia. Z pomocą tego parametru można ukryć stopce informacje łatwo parametrów - komponent.
    Jeśli chcesz oddanie do Phoca, proszę nie robić darowizny lub 1 o 0,50 USD, ponieważ Paypal i konto bankowe opłaty są wyższe niż ta kwota następnie. :-( Dziękujemy za wyrozumiałość.


    powiedz TAK transplantologii

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-04-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny

    jak mam rozumieć ten adres email "info [at] Phoca [dot] cz"?

  6. #25

  7. #26

    Domyślny

    Stopki nie będzie jak użyjesz plugina do wklejania kategorii w artykuł.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •