Jak zmienić deklarację skryptu w mootools - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: Jak zmienić deklarację skryptu w mootools

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-12-2009
    Skąd
    Rzeszów
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny [Problem rozwiązany]

    Popracowałem. Zastosowałem się do Twoich ostatnich wskazówek i oczywiście zaczęło działać tak jak mówiłaś, tak, jak chciałem i tak, jak powinno. Wprawdzie IE pokazuje błędy na stronie i nadal nie rozpoznaję wersji IE - ale niech tak na razie zostanie - może jak będę miał więcej czasu to nad tym popracuję.
    W każdym razie wielkie dzięki za cierpliwość i pomoc!!!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2009
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    czy był byś tak miły wrzucając swój kod po przeróbkach ??

    mam podobny problem z tą galerią i już zaczęło mniej więcej działać, ale to jeszcze nie jest to czego oczekuje, a widzę że na twojej stronie pod IE to lepiej chodzi

  4. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-12-2009
    Skąd
    Rzeszów
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    W zasadzie wszystko już jest wyżej opisane: Ostatnia składnia Jolaass z moim warunkiem i działa jak należy. I nie do przecenienia wiedza, którą można przy tym zdobyć.

  5. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2009
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Problem rozwiązany i opisany pod adresem http://maciej.pawlikowice.info/index...y-problem-w-ie

  6. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-12-2009
    Skąd
    Rzeszów
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    W zasadzie wszystko już zostało opisane w naszym wątku. Nie spotkałem się z sytuacją, by ktoś potrzebował dodatkowo ingerować w skrypty .js. Miejmy tylko nadzieję, że, po w sumie dość głębokiej ingerencji w kod, osoby używające "gotowca" nie będą miały problemów.

  7. #26
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2009
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Owszem zostało, jednak podczas usuwanie problemu zastosowałem rozwiązania z innych źródeł, które zebrałem i opisałem krok po kroku, tak aby potomni nie musieli się zastanawiać co muszą dalej zrobić. Gotowiec chociaż faktycznie trochę zmian wprowadza to nie nazwał bym ich głębokimi.
    Po zastosowaniu rozwiązania tylko z tego forum na mojej stronie właśnie występowały problemy z lightboxem. Po zastosowaniu rozwiązania z innego forum problemów innych nie zarejestrowałem. Oczywiście nie ma rozwiązań idealnych i zawsze coś się znajdzie, ale wówczas zawsze można wrócić do tego wątku

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •