Komponent za $$$, Co o tym myślicie? - Strona 3

Pokaż wyniki sondy: Ile byśbył w stanie zapłacić za komponent do Mambo/Joomla?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nic, wszystko co chce mam za darmo.

    6 10.91%
  • 1 zł, za chęci.

    1 1.82%
  • 5 zł, jeżeli komponent byłby przydatny.

    0 0%
  • 10 zł, nawet.

    6 10.91%
  • 20 i więcej, za dobry komponent.

    42 76.36%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 25 z 25

Temat: Komponent za $$$, Co o tym myślicie?

  1. #21
    Bywalec
    Dołączył
    28-10-2006
    Wpisy
    116
    Punkty
    11

    Domyślny

    co za rozrzutność z Twojej strony. Wando, spokojnie z tą kasą, myślę, że oferta będzie wystarczająco atrakcyjna poniżej 10 zł, za kolejne 10 będziesz mogła kupić na wyłączność jakiś skrypt

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    O ile witryna dawałaby mi zyski i dany komponent wymagałby kupienia go to wiadomo ze zapłaciłbym za niego nie tylko 20 złotych.Ale tak dla efektu ,no cóż bynajmniej ja przemyślałbym sprawę, i ewentualnie te pare dolców czy zetów kilkanaście straciłbym ,aby sobie popatrzeć jak to mi płatny gadżet na strone śmiga bestrosko..he he he
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  4. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-06-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny Przepraszam

    Cytat Wysłane przez idek Zobacz wiadomość
    ooo za taką kasę, to chyba nawet ja zakupie kilka ksiązek z USA płacąc za przesyłke 45$ i poświęcę kilka miesięcy na naukę php i progromowania pod Joomlą! napewno się do Ciebie odezwę Wando, pozdrawiam i życzę cierpliwości!


    ... litości...
    Przepraszam. Tylko tyle.
    A cynizmu się boję. Skoro Joomla jest darmowa...przepraszam.

  5. #24
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    Może i jest "darmowa", co nie oznacza, że żeby coś mieć, wystarczy o tym pomyśleć - programiści poświecają lata, żeby dojść do wprawy w pisaniu dodatków, policz sobie ten czas, policz czas jaki zajmkuje napisanie dodatku, wszystkie ksiązki do nauki języka, nieprzespane noce..
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-06-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez idek Zobacz wiadomość
    Może i jest "darmowa", co nie oznacza, że żeby coś mieć, wystarczy o tym pomyśleć - programiści poświecają lata, żeby dojść do wprawy w pisaniu dodatków, policz sobie ten czas, policz czas jaki zajmkuje napisanie dodatku, wszystkie ksiązki do nauki języka, nieprzespane noce..
    Wszystko to znam i rozumiem. Nie zmienia to faktu, że możnabyło mniej cynizmu włożyć w te odpowiedzi...

    Pozdrawiam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •