Plik jest niezapisywalny - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 52

Temat: Plik jest niezapisywalny

  1. #21

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez adminweb Zobacz wiadomość
    Jeshuuuuuuuu niech ci dadża plik php.ini na serwer z odpowiednimi hm nazwe to wpisami
    nie powiesz mi ,że tego nie mogą zrobić-nie żartuj sobie
    rozumiem ze jesteś w netart? -Więc odpowiem-"MOGĄ"
    Błagam pomóżcie mi co mam zrobić z tym NetArtem, bo po 4 godzinach pisania non stop do nich zwątpiłem. Musze jak najszybciej zacząc edytować tą templatkę, bo mnie z roboty wywalą.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    Odpowiem Ci tak
    Swojego czasu mój kuzyn miał tam konto i problem podobny do tego
    jak nie odblokują sami to marne szanse na cokolwiek-lecz walcz z uporem i czekaj
    a tymczasem zainstaluj joomla gdzieś na poligonie wgraj template i ją rób,bo gdybyś nawet sam zmodyfikował plik php.ini to i tak nie da sie go do nich wgrać-chociaż spróbuj,być moze przez plik hracess,ale jak mówie to są wewnętrzne zabezpieczenia na ich serwerze,a z pracy cie nie wywalą jak piszesz,bo zawsze mozesz im pokazać co trawie piszczy .Pytałem sie swojego admina(w realu)co do tej sprawy ,jak to sie ma i właśnie powiedział mi,że tak to wygląda.po naszemu to po prostu olewają ,bo to ichj wewnętrzne zarządzenia i kij...
    Żałuje ,że nie moge Ci pomóc,bo po prostu nie wiem jak oprócz mojej powyższej porady

    Życzę cierpliwości
    Ostanio edytowane przez adminweb : 19-06-2009 22:59
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  4. #23
    Bywalec
    Dołączył
    25-02-2009
    Wpisy
    171
    Punkty
    15

    Domyślny

    Jeśli możesz ten plik usunąć to usuń a na serwerze lokalnym sobie wszystko zrób i potem przez ftp wrzuć. Wpierw musisz tylko obadać na jakimś spreparowanym pliku czy masz możliwość takiego działania.

  5. #24
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    i odpisz czy dało rade usunąć-ale wątpie lecz jeśli to czy serwer nie padnie
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  6. #25
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    Pozwolę sobie jeszcze za offtopować
    przeczytałem twoją rozmowe z Netart i piszą oni tak tu cytat:
    NetArt: natomiast nasze serwery działają bezproblemowa z joomle
    Słuchaj to totalna bzdura jeśli idzie o tą wersję Joomla -Sugeruje wziąc telefon do ręki i bezpośrednio wziąc sie za tą sprawę,bo po tym co wyczytałem to to zakrawa na kpiny po takim czasie heh przecież konfiguracja zajełaby im dosłownie 10 minut z porządnym łykiem kawy
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  7. #26
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Podaj mi na PW dane do konta administratora i dane do FTP - zobaczę, co jest
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #27
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=6739

    poczytaj stare ale jare i Ty pewnie tez z automata pojechałeś Przyupomniało mi sie coś...
    a i ustawiłeś Ty chmody po instalacjiw w PA aby po wysłaniu plków na serwer dawały odpowiednie prawa? pliki 666 a foldery 777,a (po zakonczeniu pracy odptaszasz i samo ustawia na niezapisywalny)Jeśli tego nie zrobiłeś i wgrałeś template automatycznie to nic nie wskórasz.Skasuj ją i ustaw w PA chmody -o ile sie da i wgraj templatke na nowo
    Ostanio edytowane przez adminweb : 19-06-2009 23:24
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  9. #28
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    bajki pleciesz...(żart)@bazyl 1.0.x jest dla tych co czasu nie mają na grzebanie w plikach i szukaniu ciągłej pomocuy..no ale na tym polega Jej rozwijanie
    Ja mam joomla_1.0.15+JAL i mój problem jest jeden TYLKO znależ moda który bedzie pokazywał mi TOP użytkowników z ilością postów he he ...jak go dopadne (obiecano mo go) to bedzie to Sztuka dla Joomla
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  10. #29
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @adminweb: bez urazy, siejesz nieco zamieszania:
    a) w Joomla 1.5 nie ma możliwości ustawiania praw dostępu za pomocą opcji zaplecza, jak to było w mambo czy w Joomla 1.5
    b) wrzuciłeś nie wiem po co bliżej nieokreśloną myśl z php.ini
    c) przywołana w linku dysputa na forum nie wnosi nic nowego w stosunku do tego, o czym @Grisza już - jak widać z rozmowy z Net'Art - już wie.
    Masz pewno rację, że rozwiązanie problemu nie powinno zająć adminom serwera dłużej niż chwilę, pod dwoma wszakże warunkami:
    a) że to rzeczywiście ten problem
    b) że admini są kompetentni (albo przekaziciel informacji).
    Co wyczynia @Grisza - nie wiesz ani Ty, ani ja, więc nie sposób zakładać, że wina leży po stronie usługodawcy.

    Z faktu że @Grisza może zmieniać prawa dostępu za pomocą FTP wnioskuję, że równie dobrze może ustalić treść pliku params.ini na wersji lokalnej i przesłać ten plik za pomocą FTP.

    Jeśli prawdą jest, że po zmianie praw dostepu próba zapisu nowychustawień pzez Joomla powoduje również zmianę praw ddostępu na owe 555 (idiotyzm jakiś nie wiadomo skąd), to źródłem problemu tym bardziej nie są prawa własności.

    PS: poszukaj alphacontent dla 1.0 i dodatków do niego
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #30
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    Niestety wiem dokladnie ze wina leży po stronie Netart(żywy przykład ) i tylko Oni mogą dać uprawnienia stąd podpowiedziałem o php.ini .wnioskuje ze zrobił instalacje z automata i stąd te problemy Być moze wysłanie templaty na syrowo przez ftp rozwiąze problem
    fakt zapomniałem ze 1.5 nie ma tej opcji
    alphacontent dla 1.0 Ok dzięki poszukam
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •