User manager - zaplecze - problem - nie można dodać użytkownika
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: User manager - zaplecze - problem - nie można dodać użytkownika

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-04-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny User manager - zaplecze - problem - nie można dodać użytkownika

    Cześć mam taki problem w zapleczu w user manager jest tylko jeden użytkownik Super administrator, jednakże przy próbie zmiany jego ustawień np strefy czasowej albo przy próbie założenia nowego użytkownika wyświetla się informacja że wogle nie można się połączyć z plikiem index.php (../administrator/index.php) tak jakby wogle nie było połączenia z index.php , nadmienie że zmieniłem prawa dostępu dla tego pliku na 777 ale to nic nie dało.
    Pomocy bo już przekopałem prawie wszystko w necie łącznie z angielskojęzycznymi forami ...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Usuń wszystko, powtórz jeszcze raz instalację. To pewno najprostsze wyjście. Jeśli już masz jakieś artykuły - daj bazie inny przyrostek, każ zarchiwizować tabele, potem z nich skorzystasz (jeszcze lepiej zrobić kopię bazy danych i potem nią zamienić tę, którą stworzy instalator
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    11-04-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    hmm ta opcja raczej nie wchodzi w gre bo aby na nowo wgrać wszystko to potrzebuje aż 2 godzin bo admin nałożył limit na uploadowane dane wiec wgranie joomli na serwer zajmuje mi 2 godziny :/

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •