Pytanie dotyczace pozycjonowania. . . - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 13 z 13

Temat: Pytanie dotyczace pozycjonowania. . .

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-04-2006
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    racja jednak wyszukiwarki zarowno google jak i msn etc nie traktuja duzej czcionki jako tytul strony traktuja <h1> a tytuly czesci strony jako <h2> <h3> i to wynika z przejscia na standard xHTML nie wiem jak google to sprawdza ale jesli np. uzyjesz 2px do h1 to google to odrzuca
    wiec nikt do konca nie wie jak ta wspaniala wyszukiwarka dziala ale sa rzeczy pewne tak samo jak nie uzywa sie znacznika <strong> przy wyrorznianiu slow kluczowych tylko <b> a to nie wiem z czego wynika ale lepiej dziala chociarz <strong> jest z xHTML

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    wiesz, algorytmów Google nie sposób ogarnąc, ale najpewniejsze jest jedno: stronę trzeba prowadzić dla uzytkownika, a nie bota - bez zadnych sztuczek bo w koncu Google jest wyszukiwarką dla ludzi i cały czas doskonalone sa algorytmy, aby wyszukiwarka wyłapywała najbardziej wartosciowe strony, a nie te najlepiej zoptymalizwane ;) testow <strong> vs. <b> nie robilem, bo nie uzywam edytorów i wygodniej mi jest uzyc <b> niz <strong>. I najnowsze standardy nie maja chyba az tak duzego znaczenia, bo czesto szukajac tego czy tamtego trafiam na strony sprzed wielu lat w czystym html-u i te strony nierzadko sa w top-10
    szuman.eu

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Miała miejsce aktualizacja PR, jak u Was wygląda teraz wskaźnik PR ?
    U mnie na głównej stronie, zero zmian ni na gorsze, ni na lepsze. Jedna z podstron podskoczyła o jedno oczko (pr 5) inne stoją w miejscu, z dwa chyba spadły :-)
    Pozwoliłem sobie sprawdzić też PR dla Joomla.pl (pr 5) i Forum.Joomla.pl (pr 5)
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •