MOduł
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: MOduł

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny MOduł

    Mam pytanie czy istnieje taki moduł ktory wyswietli mi w 3 kolumnach tytuly z 3 sekcji albo wiecej

    bo mam aktualnosci motree ale one jak juz to wala wszytskie aktualnosci albo sekcje chcialbym np zeby wyswietlil mi

    sekcja1 sekcja2 sekcja 3

    artykul 1 artykul 1 artykul 1
    artykul 2 artykul 2 artykul 2
    artykul 3 artykul 3 artykul 3

    znalazlem content menu tree ale jak sama nazwa wskazuje wyswietla to w drzewku lub w pionowym menu a jachcialbym to tak jak wyzje w poziome wie moze jak przerobic ten mod lub jesli jest jakis innyy?
    Ostanio edytowane przez czarofnik : 24-10-2006 12:15

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Zobacz to http://extensions.joomla.org/compone...301/Itemid,35/

    Jest to bardzo potężny dodatek. Przeglądnij listę opicji w dokumentacji czy znajdziesz coś co Ci będzie pomocne

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki super dodatek pomoze mi napewno ! tylko jest moze gdzies tlumaczenie tego wszytskiego tzn przydalby sie jakis przyklad bo widze ze wyswietla mi np a alfabetycznej wersji od a-c to jak mam zmienic zeby wyswietlalo wiecej niz do C

    albo display order jak mam zrobic zeby wybrac kategorie czy tez sekcje !?
    i ilosc wyswietlamych !? bardzo by mi to pomoglo


    widzialem ze jest tam takie cos set parameters ale kompletnie nie wiem co mam tam wpisywac ! widzialem w dokumentacji komendy ale niewiem jak mam je wpisac !? pomoglbys mi ? dzieki
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    Jak dla mnie, to rozwiązanie nie dotyczy żadnych dodatków, a elementarnej wiedzy o budowie templatki

    spróbuj to zrobić w taki sposób: otwórz plik index.php swojej templatki, odszukaj w niej pozycje modułów user1 i user2 i wstaw obok nich kolejną pozycję, np. user3. W pliku css napisz/zmień klasy dla dodanego modułu (lub po prostu skopiuj istniejące dla user1 lub user2 (te dwa musisz także poprawić, co by za szerokie nie były) i w panelu ustaw moduły wyświetlające tytuły na pozycjach user1, user2, user3.
    szuman.eu

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    Siemano Szuwalec widze, ze czesto odpisujesz nna moje posty. Fajnie! Sluchaj rozumiem calego posta oprocz tego zdania
    w panelu ustaw moduły wyświetlające tytuły na pozycjach user1, user2, user3.

    co to ma znaczyc ? i do czego mi to potrzebne.

    Dlugi czas nikt nie odpisywal, wiec pozstanowilem sam sie za to zabrac zrobilem jak mowiles ustawilem user 1 , 2 , 3 zrobilem 3 kolumny ! skopiowalem jeden modul ktory w zaleznosci od opcji wyswietla mi liste artykulów z sekcji! wiec jest dobrze. teraz natomiast musze pomyslec o nagłowku chcialbym zeby byl animowany i chyba tutaj pomoga mi wspominane css w modułach. Zobacze jak to sie robi i jak nie bede wiedzial to napisze pozdrawiam !!!
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    No, juz mniejsza z tym, bo najważniejsze, że zrobiłeś, co chciałeś
    szuman.eu

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •