Witam,

Mam problem ze stronką na Joomli 3.10.11. Zainstalowałem szablon z którym pracowałem już raz prawie 4 lata temu i pojawiły się problemy, których wtedy nie było (albo już o nich zapomniałem). Niestety nie jest ona widoczna online bo mam ją jedynie lokalnie ale mam nadzieje, że jakoś uda mi się temat naświetlić.

1. Na wszystkich stronach stopka wygląda tak jak na zdjęciu poniżej.

1.jpg

Jeśli przejdę do zakładki News, która (typ pozycji menu to jedna kategoria artykułów) i przejdę do konkretnego artykułu to wygląda to tak jak poniżej i nie mogę tego przeskoczyć.

3.jpg

2. W zakładce About (typ pozycji menu to category articles) pod tekstem jest "czytaj więcej" pomimo tego, że znacznik "Więcej" został usunięty (wcześniej był w innym miejscu - na początku tekstu) bo chciałem aby od razu była widoczna całość. Jest cały artykuł a i tak jest link do całego artykułu w którego jak kliknę otwiera się ten sam artykuł tylko z innym nagłówkiem :) Jak otworzy się ten artykuł to też problem z punktu 1.

2.jpg

3. To ma najmniejsze znaczenie bo i tak menu jest przypięte w górnej części ekranu ale przycisk, który scrolluje stronę do góry nie działa na chromie. Z czego to wynika?

Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.