Witam, pytanie dziwne .

Postawiłem subdomenę [usunięty link - zwiastun] i jeszcze kilka innych. Dodałem witrynę do Google Search Console (zweryfikowałem itp itd) - w okolicach grudnia . Dodałem dość znaczną liczbę linków katalogach i preclach by zwiększyć pozycję w google (Tzw. pozycjonowanie lokalne) . Efekt taki, że Google search console nie widzi linków zewnętrznych. To samo zaobserwowałem na witrynach , które są już po kilka lat. Pomijam fakt, że search console przez wiele miesięcy miało problem z indeksacją. Nie robię tego pierwszy raz ale od kilku miesięcy po prostu nie zlicza mi linków zewnętrzych. Sama indeksacja serwisów zajęła grubo około 4 miesięcy, gdzie kiedyś zajmowało to tylko parę dni.

Te nowe witryny (subdomeny ) są na tyle dopracowane pod wieloma względami, a jednak nie widzę żadnych rezultatów w pozycjonowaniu .

Pytanie czy ktoś ma jakiś magiczny sposób na taką przypadłość. To tak jakbym pozycjonował w ciemno i cokolwiek zrobię nie ma efektów.

Zasady pozycjonowania znam, kieruje się wytycznymi google ale naprawdę nie ma rezultatów , a cała praca idzie na marne.

P.S. dałem także specjalnie linki w serwisach, które działają od wielu lat - i co nie ma w google search console jako linki zwrotne - Tu mam wszystko puste .

Pozdrawiam . może ktoś ma pomysł co dalej ?