Cześć -widziałem tą siatkówkę.Kurcze ta jomla to jest jakis niedorobiony karzeł -co wy w nim(niej) widziciE? Mam Maxthona i widzę ta twoja strone na ekranie 17" rozdz 1024 na szerokość mniej więcej 70% strony.
To chyba amerykańcy robili dla swojego mac'a,firefoxa alboco.Też zainstalowałem joomle i tez kicha.Zajmuje połowe -no może 70% szerokości ekranu a reszta -do kosza.Czy tak trudno napisać kod żeby wszystko ładnie sie mieściło?To jakies nieporozumienie.Mój syn pisze takie skrypty samodzielnie przez 3 dni i sprzedaje po 300zł -jako dedykowane.Poniewaz się na niego obraziłem to chciałem coś gotowego-a tu porażka!
Ja nie musze znac tych kodów css i html ,po prostu chce mieć kawałek gotowego produktu i sie nie martwić ze tam jakieś filtry,szer,%,div,itp itd.
Co dziwne panel admina jest przyzwoicie wypełniony po brzegi treścią -jaka to juz inna sprawa.Nawet tutaj na tym forum -samo forum sie mieści u mnie w maxthonie na całym ekranie a już strona Home tak samo!-na 70%! To nawet juz sami od "boombli" spece maja taki kit??
No nie jak cos z tym nie zrobi cała społeczność to wywalam Joomle i ide do syna w łaskę.
Adios z JOOMLA-:mad: od dzisiaj to dla mnie "BOOMBLA"
P.s. Możecie mnie opierniczac -chętnie posłucham tylko konstruktywnie.
P.s.2 pokombinowałem troche z kodami to dopiero była kicha co prawda uzyskałem szerokośc ale to do niczego taka robota.Szkoda czasu dla zwykłego usera,jakim ja jestem i do tego niebogatym żeby sobie kupic skrypt przyzwoity(szkoda):o
P.s.3 Jakim prawem ma MNIE KTOŚ ZMUSZAĆ DO ZAKŁADANIA fIREFOXA ALBO jeszcze GORZEJ :JAKIM PRAWEM JA MOGĘ KOGOKOLWIEK KTO ZECHCE OGLADAC MOJA STRONKE DO TEGO SAMEGO ZMUSZAC!!