Joomla 1.0.8pl - Strona 5
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Wyniki 41 do 50 z 58

Temat: Joomla 1.0.8pl

  1. #41
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Problem jest jak najbardziej, ale jak się domyślam nie jest on prosty do usunięcia bo by już dawno to zrobiono. Nie tylko Tobie to przeszkadza
    Dylek jeszcze mi podsunał jedno rozwiązanie przy usuwaniu plików, można to robić z poziomu serwera, np cpanel.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-01-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez DarkOfTheMoon
    P.S. Czy mam rozumieć, że problemu opisanego 7 postów wyżej nie ma? czy tylko umknęłłło...
    Jesli chodzi ci o wysylanie maili, to mi po zrobieniu update z 1.03 do 1.08 wysyla. Sprawdz komponenty>kontakty .... czy kontakt ma dodany mail etc

  4. #43
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez DarkOfTheMoon
    A tak poważnie, troszku mnie zaskoczyłeś tą świadomością zespołu Joomli. Wersja 1.0.7 byk jest, 1.0.8 jest i jak piszesz będzie przy 1.0.9 i teoretycznie ostatniej 1.0.10. Chyba poprawienie błędu jest pryszczem gdy ma się już świadomość jego istnienia...
    Ja tam do chłopaków nic oprócz dużej wdzięczności nie mam, tak sobie tylko ;)

    P.S. Czy mam rozumieć, że problemu opisanego 7 postów wyżej nie ma? czy tylko umknęłłło...
    A moim zdaniem, nawet takie sobie, jak wyżej, to do kogo?
    1. Widocznie to nie taki zaś pryszcz! Zainstalowane poprawnie dodatkowe składniki Joomla odinstalowuje , włacznie z usunięciem katalogów.
    Owszem, problem jest, ale administratorzy też są. A problemów z powodu błędów w pakietach instalacyjnych można uniknąć, testując je wcześniej na lokalu, a nie wrzucając do działającego serwisu.

    2. A jeśli nawet umknęło, to co? Może wypadałoby raczej uprzejmie przypomnieć, a nie zmuszać kogokolwiek, żeby liczył posty.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #44
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    sorry chlopaki ale troche zginałem w tych wszystkich wątkach, czy w panelu admin w kategorii komponenty, poszczegolne komponenty sa pisane po angielsku posiadam wersje joomli z 5 marca

    thx
    Ostanio edytowane przez bruno : 21-03-2006 17:15

  6. #45
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To sobie obejrzyj, zdaje się nie jest trudno odróżnić język polski od angielskiego, nazwę angielską od polskiej. No chyba, że jesteś nie z tej ziemi.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #46
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    chyba sie nie zrozumielismy u mnie sa po angielsku, stad pytanie czy u was tez sa czy przetlumaczone. Nie jestem pewien czy dobrze przeprowadzilem upgrade, przed chwila zrobilem jeszcze raz podmiane plikow niestety nie spowodowalo zmiany wyswietlaniania si ekomponentow dalej sa eng chyba ze jakis plik pominiety jest w mojej instlacji.
    Ostanio edytowane przez bruno : 22-03-2006 15:31

  8. #47
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Nazyw komponentów jakie masz juz dodane nie ulegają zmianie przy aktualizacji do joomli pl, pozastaja w takej samej postaci

  9. #48
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    a da sie cos z tym zrobic? probowalem zmienic w bazie sql ale nie wszystkei sie dzadza, komponent syndicate sie nie dal

  10. #49
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Bo się nie da. Nazwa w tym przypadku musi pozostać Syndicate. A to taki wielki problem? Bo ja wciąz mam watpliwości (jednak), czy powinnismy polonizować nazwy programów. Wszak nazwa to nazwa, to jakby komuś nazwisko zmienic
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #50
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    nie jest to duzy problem, ale jak dowiedzialem sie spolonizowany jest caly panel to od razu pomyslalem ze od A do Z
    A skro jzu mi odpisales na forum mam pytanie o virtuemart. Czy potrzebny jest dodatkowy moduł zeby go spolonizowac ? Czy wystarczy gdzies wrzucic polskie tlumaczenie ( w archiwum nie ma zadnego info gdzie je nalezy umiescic)

    thx

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •